Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці збільшать кількість ПЛР-тестів, які проводяться на базі міського лабораторного центру

Кошти на придбання ще одного ампліфікатора на 96 проб для ПЛР лабораторії найближчим часом планують виділити з міського бюджету Кременчука. Це додаткове обладнання дозволить охопити ПЛР тестуванням більшу кількість населення міста скоротити терміни отримання результатів досліджень для оперативного встановлення діагнозу на коронавірусну інфекцію та призначення необхідного лікування, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кременчука Вітарій Малецький повідомив, що міська влада також звернулася до Головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка з проханням сприяти придбанню для Кременчука ще одного додаткового ампліфікатора для проведення ПЛР-досліджень за кошти державного бюджету.

Нагадаємо, на початку карантину ПЛР дослідження проводилися лише на базі регіональних і столичних лабораторних центрів, тому на отримання результатів тестувань і встановлення реального діагнозу хворому пацієнту з підозрою на COVID-19 доводилося чекати чимало часу.

Щоб мати можливість оперативно призначити лікування кременчужанам, інфікованим коронавірусом, міським головою Віталієм Малецьким було ініційовано створення ПЛР лабораторії у Кременчуці. Таку лабораторію було відкрито в нашому місті навесні 2020 року. Кошти на ці цілі спрямовувалися як із міського бюджету, так і за рахунок спонсорів.

Система Orphus