Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці запрацював новий тролейбусний маршрут №28А+

16 жовтня тролейбус №28А+ вийшов на маршрут, що з’єднує два великих мікрорайони Кременчука – Молодіжний і Третій Занасип.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, рухатиметься цей тролейбус із Молодіжного за маршрутом №3, перед мостом через Дніпро повертатиме на вул. Першотравневу і далі до Третього Занасипу. У зворотному напрямку тролейбус №28А+ повертатиме біля залізничного вокзалу і продовжуватиме рух за тролейбусним маршрутом № 5. Там, де немає контактної мережі, тролейбус №28А+ їхатиме на автономному ходу.

Незважаючи на значну довжину маршруту, від вул. Молодіжна до вул. Мічуріна, вартість проїзду в тролейбусі №28А+ становитиме 2 грн. Між іншим, тариф на пасажирські перевезення у комунальному транспорті Кременчука є найнижчим у всій Україні. На новому тролейбусному маршруті також діятимуть всі пільги, передбаченні чинним законодавством.

Нагадаємо, за останні два роки у Кременчуці запрацювали нові транспорті маршрути, де здійснюється пасажироперевезення комунальним транспортом, а саме: це довгі маршрути №25 і 26А+, що з’єднують правий і лівий береги Кременчука; маршрут №10А (на Лашки), маршрут №1А+(на Петрівку), маршрут № 5А+ (на Полтавський проспект), маршрут №28А+ (на Третій За насип).

 

Система Orphus