Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці з’явилися місця для любителів штрафів

У Кременчуці, щоб привернути увагу водіїв до проблеми неправильно припаркованих автомобілів, на місцевих автошляхах наносять розмітку яскравого чергового кольору з написом «Місця для любителів штрафів». Кременчук – одне з перших міст, в якому впроваджується подібний проєкт. Реалізується він спільно з патрульною поліцією.

Про це розповіли в Кременчуцькій міськраді.

14 жовтня КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало наносити попереджувальну дорожню розмітку в тих місцях, де традиційно водії транспортних засобів неправильно припарковують свої автівки, створюючи затори та ускладнюючи дорожній рух.

Розмітки з написом «Місця для любителів штрафів» нанесені на центральних вулицях міста поблизу об’єктів торгівлі та ресторанного бізнесу, а саме, на вул. Шевченка, вул. Ігоря Сердюка та вул. Небесної Сотні, де зупинка та стоянка транспортних засобів заборонена Правилами дорожнього руху.

Цією дорожньою розміткою вкотре хочуть привернути увагу водіїв транспортних засобів до того, що свої автомобілі вони повинні залишати у спеціально відведених місцях або там, де зупинка та стоянка дозволені ПДР.

Система Orphus