Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У кременчуцьких лікарнях із пневмонією перебувають 78 кременчужан, у 5 – стан тяжкий

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Кременчяука заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів на амбулаторний прийом звернулися 66 дорослих і 60 дітей. Під час прийому сімейними лікарями було встановлено 38 пневмоній у дорослих і виставлено 46 підозр на COVID-19, по яким взяті біологічні матеріали на вивчення для встановлення остаточного діагнозу.

Наразі на стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 78 кременчужанин, у 5 із них – тяжкий перебіг хвороби, вони проходять лікування в інфекційному відділенні лікарня «Кременчуцька». Решта хворих перебувають на лікуванні в умовах стаціонару в Першій міській лікарні, лікарня «Кременчуцька» та «Придніпровська». Серед хворих із діагнозом пневмонія 8 дітей, у 3-х з них встановлено корона вірусну інфекцію.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

За інформацією Ольги Усанової, всього від початку оголошення карантину лікування від коронавірсусної інфекції проходило 729 кременчужан. На сьогодні в інфекційному відділенні лікується 51 хворий, з них у 45-ти – підтверджений з діагноз COVID-19. На жаль, за останні два дні 3-оє пацієнтів померли від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією.

У місті продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу внаслідок ПЛР дослідження було встановлено 63 позитивні результати щодо підтвердження коронавірусної хвороби.

Загалом у госпітальній базі міста з 145 ліжок, передбачених для лікування пацієнтів із COVID-19, зайнято 59 ліжок, що становить 41%.

Враховуючи останні статистичні дані, Кременчук підпадає під критерії «жовтого» рівня протиепідемічної безпеки. Зважаючи на те, що остаточне рішення встановлення карантинного зонування приймається на державному рівні, сьогодні після проведення міської комісії з питань ТЕБ і НС відповідні матеріали для прийняття цього рішення будуть передані в відповідні служби.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb