Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Глобинському районі запрацювали нові дитячі садочки

ТОВ «Полтавазернопродукт» агропромхолдингу «Астарта-Київ» не перший рік сприяє розвитку громад Полтавщини. Співпраця з закладами освіти є пріоритетним напрямом соціально-відповідальної  роботи компанії. Протягом двох тижнів агрофірма «Полтавазернопродукт» допомогла відкрити два дитячих садки в Глобинському районі. 

За словами заступника генерального директора ТОВ «Полтавазернопродукт» Анатолія Таранушича,  для придбання необхідних меблів та устаткування  в дитячий садок «Малятко» спрямували близько 150 тисяч гривень, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

Відкриття дитсадка в Святилівці — довгоочікувана подія для мешканців. Його будівництво розпочали на початку 2019 року. Реконструювали частину приміщення середньої школи. Планували запрацювати серед літа, але через карантин роботи затягнулися.

9 жовтня поріг «Малятка» переступили 25 дітей, більшість — із сусідніх сіл.

— У селах завжди існують проблеми з фінансуванням. «Астарта-Київ» — єдине підприємство, яке завжди допомагає нам. Завдяки агрофірмі «Полтавазернопродукт» громади отримують можливість розвиватися. Відвідуючи дошкільний заклад, наші діти підуть до школи підготовленими та з базовими знаннями й розумінням, як поводитися в колективі, – говорить голова Святилівської сільської ради Валентина Любимова.

Для вихованців «Малятка» забезпечили найкомфортніші умови: нові меблі, сучасне обладнання, якісні іграшки й навчальні матеріали. Батьки з захопленням оглянули заклад. Мама п’ятирічного Аміра Табара впевнилася, що в «Малятку» подбають про сина.

—  Дуже чекали відкриття дитсадка в селі. Дітям хочеться спілкуватися та навчатися з однолітками, а не сидіти вдома. Для вихованців тут казкові умови. Бачу, що Амір щасливий, — тішиться Олена Коханевич.

Тижнем раніше за сприяння ТОВ «Полтавазернопродукт» також відкрився дитсадок у селі Бугаївці Глобинського району, відкриття якого також відбулося за сприяння підприємства «Полтавазернопродукт».

— Для дитсадка «Дивограй» закупили меблі та побутову техніку. Також облаштували спортивний майданчик на подвір’ї, — розповідає Анатолій Таранушич. — Наша компанія і надалі допомагатиме громадам розвиватися, інвестуючи в освіту, інфраструктуру та охорону здоров’я.

Система Orphus