Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ТУ ДБР у Полтаві очолив Денис Маньковський

Заступник Директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов представив колективу територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві нового очільника — Дениса Маньковського, який став переможцем за результатом відкритого конкурсного відбору.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

За словами Олександра Соколова, одна із пріоритетних задач для усіх управлінь ДБР, у тому числі й Полтавського — зосередити увагу на розслідуванні фактів катування працівниками правоохоронних органів, а також протидії корупції.

“Факти жорстокого поводження з боку правоохоронців, в тому числі катування, а також корупційні злочини — це те, над чим потрібно працювати у першу чергу. Кожен подібний випадок має бути на особливому контролі”, — сказав Олександр Соколов.

Крім того, заступник директора ДБР висловив подяку особовому складу управління за продуктивну роботу під час першочергових слідчих дій на місці катастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві.

У свою чергу, Денис Маньковський сказав, що його мета — побудувати сильний підрозділ, який з честю виконуватиме поставлені задачі.

Довідково:

Маньковський Денис Володимирович народився 12 грудня 1985 року у Харкові.

У 2008 році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

Крім того, є випускником Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

З 2003 року розпочав військову службу в органах державної безпеки.

З 2008 на оперативних посадах Управління СБ України в Харківській області.

З початку 2015 року займав керівні посади у підрозділі контррозвідки Управління СБ України в Харківській області, у тому числі очолював зазначений підрозділ.

За результатами відкритого конкурсу у жовтні 2020 року призначений на посаду Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Фото: ДБР

Система Orphus