Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч Полтавщина має одержати від ДФРР майже 130 млн грн на реалізацію 14 проєктів, – Олена Онупко

Полтавська область отримала майже 85 відсотків від запланованої на рік суми на реалізацію проєктів, які фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Це 109,9 мільйона гривень. Загалом цьогоріч Полтавщина має одержати 129,7 мільйона гривень на 14 проєктів.

Про це під час апаратної наради розповіла т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко.

За її словами, у спортивному залі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів тривають роботи з улаштування підлоги, внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. Завершили термомодернізацію Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Карлівському районі. Планують до кінця жовтня отримати декларацію про готовність об’єкта. Будівельні роботи в ДНЗ у Піщаному Кременчуцького району також завершені. Готується документація для введення його в експлуатацію. Лубенський дошкільний навчальний заклад №9 «Берізка» готовий на 80 відсотків. Завершується реконструкція ДНЗ «Теремок» у Лохвиці. Поліпшилася динаміка будівельної готовності Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 до 52 відсотків, Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 – до 40 відсотків.

«На стадіоні в Бутенках Кобеляцького району влаштовують бігові доріжки, вириті під них котловани, завезено першу частину гумової плитки для цих доріжок. Зварюють конструкції трибун для глядачів, готують майданчик для їх встановлення. Готовність об’єкта – 55 відсотків. На 15 відсотків – до 60 – зросла будівельна готовність велосипедних доріжок по вулиці Гоголя в Миргороді», – розповіла Олена Онупко.

Очільниця Департаменту також поінформувала про стан реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень. Зокрема, зазначила, що в Гадяцькій ЦРЛ у палатах залита чорнова стяжка, стіни обшивають гіпсокартоном, розводять електропроводку, змонтовано систему опалення, готується траншея для кабелю під КТ. У Лубенській лікарні інтенсивного лікування утеплюють цоколь, відбуваються опоряджувальні роботи, планування вентиляції, ізолюють стіни від випромінювання. У Хорольській ЦРЛ облаштовують каналізаційні мережі, вентиляцію, повітропроводи, планують розпочати заливку стяжки.

По інших трьох відділеннях у медзакладах Кременчука, Горішніх Плавнів і Полтави тривають тендерні процедури. По Миргородській ЦРЛ очікують отримання експертного звіту й оголошуватимуть тендер. Олена Онупко сказала, що за результатами розмов із замовниками проєктів досягнуто домовленостей, що кошти на реконструкцію й капремонт приймальних відділень будуть освоєні.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що очільники райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування мають контролювати ефективність використання державних коштів.

«Від наших структурних підрозділів їздитимуть моніторингові групи. Такі ж групи будуть і з Міністерства розвитку громад та територій. Перевірятимуть стан виконання робіт у приймальних відділеннях та ефективність використання коштів. Це вкрай важливо. Ви всі надавали інформацію, що зможете освоїти ці кошти до кінця 2020 року. По деяких об’єктах є співпраця, все виконується вчасно. По інших виникають питання. Цього тижня проінспектуємо всі об’єкти. Визначимо проблемні питання та шляхи їх вирішення», – підсумував Олег Синєгубов.

Система Orphus