Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня п’ять років тому на Донбасі загинув військовий з Полтавщини

Сьогодні, 26 жовтня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих Героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.

Дзвін Пам’яті пролунав чотири рази…

У 2014 році віддав життя, захищаючи Україну, мужній захисник капітан КОЛІСНИК Дан Вікторович.

Цього дня у 2015 році внаслідок російської збройної агресії на сході нашої держави загинули:

Сержант ТРОНЬКО Руслан Миколайович.

Руслан Тронько народився: 20 жовтня 1981 року у Великій Багачці Полтавської області. Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Мав звання старшого сержанта, служив на посаді головного сержанта взводу у 45-му окремому мотопіхотному батальйоні (43-я окрема артилерійська бригада великої потужності).

Помер 26 жовтня 2015 року від ран, отриманих в результаті підриву на розтяжці в районі села Златоустівка Волноваського району Донецької області.

Похований у Великій Багачці.

Указом Президента України № 270/2019 від 17 травня 2019 року, “за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, громадянську мужність, самовідданість у відстоюванні конституційних засад демократії, прав і свобод людини, вагомий внесок у культурно-освітній розвиток держави, активну волонтерську діяльність”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Також 2014 року загинув солдат ХРЯПА Ігор Васильович.

Цього дня у 2016 році загинув молодший сержант АЛЕФИРЕНКО Сергій Олександрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Фото: Міноборони

Система Orphus