Ви тут:
передвиборча агітація Полтавщина Суспільство 

Система охорони здоров’я Полтавщини змінюється на краще завдяки «Великому будівництву», — В’ячеслав Ждан, кандидат у депутати Полтавської обласної ради

Дії влади з оновлення й будівництва дорожньої та соціальної інфраструктури: українці підтримують, опозиція — ні.

У той час як…

Верховна Рада ратифікувала фінансові угоди з Міжнародним валютним фондом на 500 млн євро. Цим коштом оновлюватимуть і будуватимуть об’єкти інфраструктури, які не ремонтувалися десятиліттями.

Зокрема, по всій Україні протягом року заплановано будівництво чи реконструкція 142 шкіл, 117 дитячих садків, 122 спортивних об’єктів, 210 приймальних відділень і 7 інших об’єктів соціального, медичного й культурного спрямування.

«Велике будівництво» — програма, ініційована Президентом України у 2020 році. Її активно підтримує політична партія «Слуга Народу». Особливий фокус — на оновленні доріг. За 2020 рік планують оновити понад 6500 км доріг, з них 4200 км — державного значення.

В’ячеслав Миколайович Ждан, кандидат у депутати Полтавської обласної ради

«Як лікар, науковець і керівник, високо поціновую численні позитивні зміни, які останніми роками відбулися в практичній системі охорони здоров’я Полтавщини. Справжньою подією для всієї області стало завершення 1 вересня 2020 року будівництва нового 6-поверхового корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Новозбудований корпус, разом з існуючим диспансером, створюють єдиний кардіоцентр з поліпшеними умовами для пацієнтів. Відтепер тут плануються й операції на відкритому серці. Вагомим здобутком стала перемога в проєкті на будівництво клініко-симуляційного центру. Він дозволить Українській медичній стоматологічній академії повною мірою використати новітні технології в підготовці фахівців медицини»,зазначив В’ячеслав Миколайович Ждан, кандидат у депутати Полтавської обласної ради, ректор Української медичної стоматологічної академії, завідувач кафедри сімейної медицини та терапії, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, академік Української академії наук.

Загалом у 2020 році в державний бюджет заклали 1 млрд грн на побудову центрів екстреної допомоги по всій країні.

«Ми йдемо на місцеві вибори, щоб надати українській молоді перспективу, знайти цікаву й гідну роботу там, де ти живеш, у своїй громаді. Щоб реалізувати, за завданням президента Володимира Зеленського, стратегію розвитку регіонів, а також завершити проєкт «Велике будівництво», — сказав Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Будівництво нового корпусу Полтавського обласного клінічного кардіоцентру

Опозиційні депутати не голосують

Однак не всі депутати підтримують «Велике будівництво». Яскравий приклад — законопроєкт 3991 від фракції «Слуга Народу». Він вносить зміни до Держбюджету, якими знімається гранична величина місцевого боргу, а низка областей отримує субвенції на добудову пріоритетних об’єктів: дороги, мости, медичні установи, дошкільні та навчальні заклади.

На першому пленарному тижні вересня документ від «Слуг» проходив перше читання. Його не підтримали депутати фракцій «Опозиційна платформа — «За життя» та «Голос». Лише по одному голосу віддали депутати «Європейської солідарності» та «Батьківщини». Менше з тим, завдяки голосам фракції «Слуга Народу», документ ухвалили, доопрацювали й прийняли в цілому.

Будівництво Центру надання адміністративних послуг у місті Полтава

Населення — підтримує

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське дослідження громадської думки. З’ясувалося, що майже 90% респондентів підтримують розвиток інфраструктури державним коштом. а 85,2% погоджуються з Президентом, що «Велике будівництво» не варто припиняти на час пандемії коронавірусу.

Велике будівництво в соціальних мережах

За «Великим будівництвом» можна стежити в реальному часі:

Facebook

Telegram

Instagram

YouTube

Система Orphus