Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Свобода” обійшла “Батьківщину” на виборах до Полтавської ОТГ: дані штабу після перерахунку

ВО «Свобода» долає прохідний бар’єр в 5%. У Полтавську міську раду від цієї партії мають зайти Юрій Бублик, Юліан Матвійчук та Ігор Скляр

Територіальна виборча комісія, яка підраховує голоси на виборах до Полтавської ОТГ, обробила 100% протоколів. Члени ДВК перерахували усі бюлетені, які викликали сумніви. На даний час в ТВК лише уточнюють протоколи та звіряють результати, пише “Полтавщина”.

Офіційні результати міська ТВК ще не оголошувала.

Читайте також: Проти “Свободи” на виборах до Полтавської ОТГ розпочали фальсифікації, – штаб партії

За протоколами, які паралельно підрахувала “Свобода”, результати виборів до Полтавської ОТГ наступні:

Якщо “Свобода” таки пройде до Полтавської міськради, то вона проведе трьох своїх депутатів. У штабі партії повідомили що це: Юрій Бублик, Юліан Матвійчук і Ігор Скляр. Саме у такій черговості вони розташовані у єдиному списку партії.

У штабі партії “Батьківщина” заперечили інформацію свободівців щодо свого непроходження до міської ради. І “Батьківщина”, і “Свобода” проходять до Полтавської міської ради за даними паралельного підрахунку голосів — повідомили у штабі цієї партії. Однак зарано говорити про конкретну кількість голосів, адже, за версією “Батьківщини”, ТВК підрахувала лише 50%. Це означає, що інформація “Свободи” про обробку 100% протоколів поки не відповідає дійсності.

Фото: ВО “Свобода”

Система Orphus