Ви тут:
Суспільство 

Сучасні акумуляторні пилососи: як вибрати кращий

Чистоту в квартирі люблять всі, а ось прибирати – далеко не кожен, адже на це потрібно витрачати вільний час, якого в ритмі сучасного життя не так багато. Щоб не присвячувати прибиранню цілий вихідний день, ліпше постійно підтримувати порядок. 

Кращий прилад для цього – акумуляторні пилососи. Експерти шведського виробника побутової техніки Electrolux розповіли, як визначити кращу модель саме під свої потреби.

Головні переваги бездротових пилососів

Перша та головна перевага акумуляторного пилососа – в його розмірі та формі. Мотор і пилозбірник у нього встановлені в нижній частині труби та істотно полегшені. Завдяки такій конструкції, а також відсутності підключення до розетки, бездротові пилососи набагато більш маневрені та універсальні. Однак є в них і недоліки, а саме:

  • обмежений час роботи. Без підзарядки акумуляторні пилососи працюють від 20 хвилин до години в звичайному режимі та від 10 до 15 хвилин на максимальній потужності;
  • певна слабкість всмоктування в порівнянні з класичними пилососами.

“Акумуляторні пилососи ідеально підходять для прибирання невеликих приміщень, заставлених меблями. Нехай вони і слабкіше за мережеві моделі, це компенсується зручністю використання та спеціальними насадками”, – пояснюють у Electrolux.

Як вибрати найкращий

Розглядаючи акумуляторні пилососи, зверніться на офіційний сайт Electrolux та візьміть до уваги наступні параметри:

  • потужність всмоктування – середній показник на ринку варіюється від 20 до 150 Вт. Експерти радять зупинитися на показнику 100 Вт. Такої потужності достатньо для прибирання, але сам мотор буде не таким важким;
  • обсяг контейнера для пилу. Безпосередньо залежить від того, що ви хочете доручити
  • пилососу. Якщо він буде вашим основним – обирайте моделі об’ємом від 500 мл;
  • ємність акумулятора – майте на увазі, що цей показник впливає не лише на тривалість автономної роботи, а й на вагу пилососа. Також переконайтеся, що в пристрій встановлена літій-іонна батарея, оскільки саме вона є найпродуктивнішою.

Технологічні “примочки” від Electrolux

Пилососи компанії Electrolux оснащені спеціальними функціями для вирішення нетипових завдань:

  • насадка Ergorapido з підсвічуванням DustSpotter™ дозволить чітко розглянути, що відбувається під вашими меблями, прибрати все сміття та навіть знайти загублену річ;
  • всі килими та меблі в шерсті тварин? Насадка Ergorapido Animal Care одним рухом повернє речам початковий вигляд, а запатентована технологія BrushRollClean™ очистить щітку від застряглого волосся, вовни та ниток лише натисканням на педаль;
  • унікальний набір насадок та зйомний ручний блок дозволять чистити цим пилососом все, починаючи від підлоги та одягу й закінчуючи клавіатурою або навіть системним блоком комп’ютера.

На відміну від звичайного пилососа, акумуляторна модель здатна чистити та прибирати пил буквально скрізь. Тому для типових квартир, заповнених меблями та технікою, це must-have.

Система Orphus