Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Студентам, які змушені виїхати з гуртожитків через перехід на онлайн-освіту, повернуть кошти за проживання, – МОН

Т.в.о міністра освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що студентам, які виїдуть з гуртожитків через перехід вишів на дистанційне навчання, повернуть сплачені кошти за проживання.

Або ж ці кошти можуть врахувати в майбутні платежі за проживання. Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів, пише 24 канал.

За його словами, МОН рекомендував ректорам вишів повернути гроші тим студентам, які виїхали з гуртожитків з обов’язковим збереженням місця поселення. Для цього студент повинен написати заяву. В такому випадку йому повернуть кошти або зарахують їх на наступний період проживання.

Читайте також: Дистанційне навчання не замінить повноформатну освіту, але Україна готова до його впровадження, – Шкарлет

Зокрема, мають повернути кошти за непрожитий в гуртожитку час. Адже у Міносвіти рекомендували школам піти на дистанційне навчання на місяць з 15 жовтня.

Рекомендація МОН про перехід вишів на дистанційне навчання та виселення студентів з гуртожитку на цей час не стосується сиріт, студентів з регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, а також студентів, які поєднують навчання з роботою.

За інформацією Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, на дистанційну форму навчання перейшли 6 закладів вищої освіти та 37 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Система Orphus