Ви тут:
Суспільство Україна 

Стягнути гривню не вдалося: суд закрив позов мера Черкас, якого Зеленський назвав «бандитом»

Печерський районний суд Києва відмовився задовольнити позов міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до президента Володимира Зеленського про захист честі, гідності й ділової репутації. Раніше глава держави назвав його «бандитом».

Про це йдеться у рішенні суду, інформує Hromadske.ua.

Так, суд вважає «необґрунтованим» позов чинного мера Черкас. Вислови Зеленського, на думку суду, не містять свідомо неправдивої інформації чи надмірних оцінних суджень. Суд також не вважає, що Зеленський подав їх «у брутальній, принизливій чи непристойній формі», оскільки вони є «його особистим суб’єктивним ставленням».

Водночас там наголосили, що апеляційну скаргу на рішення можна подати протягом 30 днів з дня його проголошення.

Hromadske звернулося до адвоката мера Черкас Дениса Ципіна, щоб дізнатися, чи планує мер подавати апеляцію на це рішення. Він відповів, що ще не отримав повний текст рішення.

У чому суть справи?

Під час пресконференції 20 травня, присвяченій річниці президентства, Зеленський назвав популізмом дії мера Черкас, який хотів пом’якшити карантин у місті всупереч постанові уряду. Він додав: «Я за один стіл з такими бандитами не сяду».

Відтак 27 травня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до Печерського райсуду Києва з позовом про захист честі та гідності проти президента України Володимира Зеленського.

Бондаренко просив суд стягнути із Зеленського 1 гривню на свою користь за моральну шкоду за приниження честі, гідності та ділової репутації.

Автор: Вікторія Коломієць

Фото: Delo.ua

Система Orphus