Ви тут:
Суспільство Україна 

США допоможе українському війську сучасними засобами зв’язку

Практично всю продукцію американської компанії для ЗСУ оплатять за кошти США відповідно до чергового рішення Міністерства оборони США про надання військової допомоги Україні у 2021 році за програмою USAI.

Про це інформує АрміяInform.

Як повідомив представник військового відомства в інтерв’ю агентству «Оборонно-промисловий кур’єр», наступного року компанія L3Harris може надати Збройним Силам сучасні радіостанції власного виробництва приблизно на $70 млн, передає «Діфенс Експрес».

Крім того, Міноборони України збирається додатково закупити в американського виробника партію засобів захищеного зв’язку тактичної ланки на $10 млн.

Відзначається, що у 2021 році Держдеп США розглядає питання щодо збільшення обсягів військової допомоги Україні до $270 млн, при цьому частково це збільшення торкнеться й сегменту зв’язку, який представлений продукцією L3Harris.

Як нагадали у виданні «Діфенс Експрес», у цьому році Збройні Сили повинні отримати радіостанції виробництва L3Harris на $45 млн, на $10 млн буде поставлено засоби зв’язку підрозділам Національної гвардії України.

Наразі американська корпорація вже виготовила це обладнання й готує його передачу уповноваженим держструктурам Сполучених Штатів.

«Тож, за період з 2014 року Україна вже отримала за програмою Ініціатива безпекову допомогу від США майже на $1,5 мільярда (загальний обсяг військової допомоги оцінюється на рівні понад $2 млрд). З них п’ята частина (близько $300 млн) припадає на сучасні засоби зв’язку від L3Harris», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus