Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Солістка гурту KAZKA приміряла весільну фату в новому кліпі “Мало”

Популярний український гурт KAZKA презентував новий кліп. Відео до пісні “Мало” вже з’явилось у мережі.

Кліп опублікували на YouTube-каналі гурту KAZKA. За лічені години його встигли переглянути близько 10 тисяч користувачів мережі, що свідчить про успіх відео “Мало”.

Привернув увагу і сюжет кліпу. Автори ролика показали меломанам антураж типового весільного залу, який має застарілі банкетні прикраси. Водночас пишного застілля меломани не побачать, адже єдиною героїнею є Олександра Заріцька – солістка гурту. Дівчина залишається наодинці зі своїм сумом та переживаннями. 

“Вона намагається уявити себе поруч із ним, але розуміє, що насправді їй цього мало, їй мало цієї зали, мармурових колон і порцелянових лебедів. Все це видається їй надуманим і несправжнім, наче декорації, наче “для галочки”, бо так треба. Тоді як вона воліла б вибрати для себе щось інше, щось, що у жодному разі не вміщується у звичні, застарілі рамки”, – пояснили представники гурту KAZKA.

Олександра Заріцька додала, що завжди варто йти за покликом свого серця та не піддаватись тиску суспільства. 

“У пошуках власного щастя кожен повинен слухати своє серце. Іноді варто пережити біль втрати, аби усвідомити, що ти насправді варта чогось більшого”, – заявила вона.

У ролику “Мало” артистка постає у ролі нетипової нареченої. Солістка гурту KAZKA приміряла стильний костюм та не відмовилась від фати. 

Система Orphus