Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Шкільний громадський бюджет Полтавщини серед кращих практик місцевого самоврядування

Міністерство розвитку громад та територій України 16 жовтня оголосило переможців конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування” у 2020 році, який в Україні проводять вже сьомий рік поспіль.

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад, повідомляє портал “Децентралізація”.

Диплом III ступеня здобула Полтавська обласна рада у номінації “обласні ради” в темі “Влада та громада: інформування, діалог, участь” з практикою “Шкільний громадський бюджет Полтавської області”.

фото з FB-сторінки Інвествідділу Полтавської обласної ради

Нагадаємо, у 2020 році подача проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області триває з 20 вересня по 20 жовтня. Розглядатимуть проекти з 21 по 27 жовтня, голосування стартує 30 жовтня й триватиме до 14 листопада. А переможців визначать до 30 листопада.

Також диплом III ступеня здобула Миргородська міська рада у номінації “міські ради” в темі “Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)” з практикою “Впровадження сучасних освітніх технологій у м. Миргород Полтавської області”.

Практика “Впровадження сучасних освітніх технологій у м.Миргород» – це впровадження в наших школах електронних журналів та щоденників, ресурсне забезпечення учасників освітнього процесу: придбання ноутбуків та проведення інтернет-зв’язку.

Система Orphus