Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Щоб ефективно боротися з епідемією COVID-19, потрібно масове дотримання протиепідемічних заходів, – Степанов

Найкращою підтримкою для українських медиків є дотримання всіх визначених правил епідемічної безпеки та карантинних обмежень.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Щоб ефективно боротися з епідемією, необхідні дві складові. Перша – створення всіх умов для роботи медичних фахівців, і друга – масове дотримання протиепідемічних заходів. Одне без іншого не працює. Наші лікарі сьогодні, як ніколи, потребують підтримки. І найкраща підтримка – це не флешмоби. Це дотримання правил епідемічної безпеки. Саме це зараз допоможе зменшити навантаження на наших медиків”, – зазначив очільник МОЗ.

Максим Степанов також заявив, що питання введення локдауну наразі не розглядається, проте ситуація з поширенням епідемії COVID-19 на сьогодні вимагає більш суворого дотримання карантинних заходів. За словами міністра, зараз в лікарнях, визначених під лікування хворих на COVID-19, перебуває понад 21 тисяча пацієнтів.

“Ми не розглядаємо можливість локдауну. Але треба виходити з ситуації, яка є. Те, що зараз відбувається з динамікою зростання кількості хворих, йдеться перш за все про важкий перебіг хвороби… Все це свідчить, що нам потрібні більш жорсткі заходи. Необхідно відмовитись від концертів, від будь-яких інших заходів з великою кількістю людей, від ресторанів після 22 години. І ці рішення ми вже запропонували, й вони були підтримані членами уряду”, – підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, протягом доби в Україні виявили 5062 випадки COVID-19. З початку карантину лабораторно підтвердили 281239 випадків коронавірусної інфекції.

Система Orphus