Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Щасливі ніжки”: у Кременчуці реалізують проєкт громадського бюджету

В рамках реалізації громадського бюджету 2019 «Щасливі ніжки» у Кременчуці розпочато капітальний ремонт пішохідної доріжки у кварталі 297. Пішохідна доріжка, що веде від кінцевої зупинки маршруту №11 до багатоповерхівок у кварталі № 297, знаходилася у вкрай поганому стані, у ямах та тріщинах. Проектом «Щасливі ніжки» передбачено її капітальний ремонт.

Наразі, як розповіли у Кременчуцькій міськраді, будівельники укладають новий бордюрний камінь та роблять основу майбутньої доріжки під мощення тротуарної плитки.

Варто зазначити, що у Кременчуці проект «Громадський бюджет» впроваджується з 2016, його перевагою є те, що саме мешканці визначають, куди краще спрямувати кошти міського бюджету.

За час його дії у місті було реалізовано багато проєктів з благоустрою територій, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, покращення матеріально-технічної бази навчальних та соціальних закладів, авторами яких є жителі. Варто зазначити, що громадський бюджет працює у різних мікрорайонах Кременчука від Молодіжного до Крюкова та Раківки.

Нагадаємо, цього року з 3 листопада на сайті Кременчуцької міської ради буде відкрито Інтернет голосування, шляхом якого обиратимуться проєкти-переможці «Громадського бюджету 2020». Триватиме голосування до 23 листопада. Тож до цього часу у кременчужан є шанс ознайомитися з громадськими ініціативами та обрати серед них кращі.

фото ілюстраційне

Система Orphus