Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Серце до серця”: кременчужани зібрали понад пів мільйона гривень

Кременчук за результатами зібраних коштів у рамках акції «Серце до серця – 2020»  посів   перше місце в Всеукраїнському рейтингу.  

Про це повідомили у пресслужбі Кременчуцької міськради.

Вцілому  по Україні учасниками XV благодійного марафону, спрямованого на допомогу новонародженим дітям із серцевими недугами, зібрано 1 593 138,69 грн, із них кременчужанами –  506 тис 939 гривень.

“Цьогорічна акція «Серце до серце» проходила в нетрадиційному форматі та в дещо складних умовах, бо цього вимагали умови карантину. Наступним кроком буде закупівля медичного обладнання у дитячі лікарні для діагностики та лікування діток з вадами серця, в розрізі відповідно до суми коштів, зібраних у кожній області”, – йдеться у повідомленні.

Організаторами акції «Серце до серця», традиційно, є Молодіжний Парламент Кременчука,  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а партнерами – управління у справах сім`ї та  дітей, управління молоді та спорту, охорони здоров’я та департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus