Ви тут:
Спорт Суспільство 

Розпочався продаж квитків на найближчі матчі збірної України з футболу

10 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться матч Ліги націй-2020/2021 між національними збірними України та Німеччини. А вже 13 жовтня на тій самій арені та в тому самому турнірі збірна України зустрінеться з національною командою Іспанії (початок обох поєдинків — о 21.45).

Як розповіли в УАФ, УЄФА ухвалив рішення про можливість присутності глядачів на стадіоні у кількості до 30% від загальної місткості арени.

Згідно із цим рішенням УЄФА як контролюючий орган не заперечує, аби приймаючі асоціації проводили матчі за присутності зазначеної кількості вболівальників. Проте остаточне рішення ухвалюється згідно із чинним законодавством у напрямку запобігання поширенню коронавірусної інфекції Covid-19, а самі матчі мають проходити із суворим дотриманням карантинних обмежень.

Читайте також: Збірна України втратила двох ключових гравців перед матчами Ліги Націй

Українська асоціація футболу, відповідно до рекомендацій МОЗ України, взяла до уваги всі чинні протоколи та готова забезпечити присутність глядачів на матчах Україна — Німеччина та Україна — Іспанія.

Продаж квитків стартує 6 жовтня й відбуватиметься виключно online на сайті ticketsbox.com.

Уболівальники можуть придбати квитки окремо на матч Україна — Німеччина й окремо на матч Україна — Іспанія. Вартість квитків — від 150 до 1000 грн.

Умови продажу наступні:
— одна особа може придбати не більше чотирьох квитків;
— для придбання квитків необхідно надати згоду щодо ознайомлення з правилами придбання та використання квитків та ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, номер мобільного телефону, електронну адресу, дату народження та місце проживання всіх осіб, на яких купуються квитки;
— після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника надійдуть усі іменні електронні квитки для кожної особи окремо;
— уболівальник купує квиток на певний сектор, ряд, місце;
— придбані квитки обміну та поверненню не підлягають;
— квитки виключно електронні, паперові друкуватися не будуть.
Квитки на матчі іменні. Тож для входу на стадіон при собі обов’язково потрібно мати один із наступних документів:
— паспорт громадянина України або іншої країни;
— закордонний паспорт громадянина України або іншої країни;
— посвідчення водія;
— іменну банківську картку з фотографією;
— інший документ, що посвідчує особу відповідно до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».
Вхід на стадіон буде відкрито за дві години до початку матчів.

Система Orphus