Ви тут:
Суспільство Україна 

Радіодиктант національної єдності цьогоріч відбудеться з нововведеннями

9 листопада вдвадцяте на Суспільному відбудеться Радіодиктант національної єдності.

Традиційна подія цьогоріч буде ще масштабнішою, ніж раніше, інформує Суспільне.

Транслюватимуть диктант на всіх платформах Суспільного мовника.

“Ми проводимо таку подію за традицією європейських суспільних мовників. Це наша велика традиція, тож обіцяємо аудиторії, що цьогоріч радіодиктант буде з більшим розмахом, ніж це було в попередні роки. Адже ми заручаємося масштабною підтримкою своїх колег — загальнонаціонального телеканалу UA: ПЕРШИЙ, регіональної теле- та радіомережі, а також цифрових платформ Суспільного”, — зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, керівник проєкту “Радіодиктант” Дмитро Хоркін.

Планують і нововведення. Текст для диктанту писатиме відомий письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович. А читатиме диктант популярна акторка Римма Зюбіна.

Окрім того, до методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучиться Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету “Києво-Могилянська академія” і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України.

З початком навчального року на адресу UA: Українське радіо надходить багато листів від радіослухачів.

“Здебільшого це вчителі (а вони завжди орієнтуються на UA: Українське радіо), які запитують, чи буде традиційний радіодиктант. Адже карантинні обмеження, онлайн-освіта, усі втомилися й хочуть свята української мови. Ми не підведемо — зробимо подію масштабною і традиційно об’єднаємо всю Україну”, — резюмував Дмитро Хоркін.

 

 

 

 

ФОТО: Уніан

Система Orphus Поделиться на fb