Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Провідних спортсменів та медиків Кременчука забезпечують житлом

Проблема дефіциту медичних кадрів у Кременчуці не нова. Вона існувала завжди, але особливо стала відчутною останніми роками. Молодь здебільшого виїжджає за кордон, або йде працювати у приватні заклади. Щоб утримати кваліфікованих медичних працівників у місті та зацікавити молодих фахівців працювати у міських лікарняних закладах, у Кременчуці з 2019 року запрацювала міська програма забезпечення службовим житлом медиків. Її метою є стимулювання молодих спеціалістів із числа сімейних лікарів та лікарів інших, потрібних для міста спеціальностей, які не мають власного житла, до роботи в комунальних закладах охорони здоров’я.

Як повідомили в Кременчуцькій міськраді, нещодавно кременчуцьким лікарям було видано 10 ордерів на службове житло, яке медичний працівник зможе отримати у власність, відпрацювавши 10 років у комунальних закладах охорони здоров’я Кременчука.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначає, що вирішення квартирного питання дасть можливість місту не втратити молодих лікарів, особливо гостродефіцитних спеціальностей, яких так не вистачає лікувальним закладам Кременчука. Найближчим часом для молодих спеціалістів галузі охорони здоров’я буде виділено ще 5 квартир.

Паралельно з метою поліпшення житлово-побутових умов провідних спортсменів міста, зменшення їх міграції до інших міст і регіонів України у Кременчуці прийнято Програму забезпечення житлом видатних спортсменів міста на 2019-2024 роки. За кошти міського бюджету купують житло для призерів Олімпійських та Паралімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, які представляють установи, заклади та організації сфери фізичної культури і спорту м. Кременчука (спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи, центри та клуби фізичної культури і спорту інвалідів, спортивні федерації) та їх «залікові очки» і спортивні результати заліковані безпосередньо місту.

фото ілюстраційне

 

Система Orphus