Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Профільна комісія обласної ради розглянула виконання Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки

6 жовтня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. У засіданні, яке вів голова комісії Геннадій Коваленко, взяли участь депутати обласної ради: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Михайло Бугрій, Руслан Рогов, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів облдержадміністрації, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки», якими передбачено додаткове фінансування заходів Програми на 500 тис. грн для проведення ремонту приміщень Крюківської виховної колонії № 29.

У контексті даного питання комісія рекомендувала Департаменту фінансів облдержадміністрації надати інформацію щодо перспективи забезпечення фінансування заходів Програми до кінця 2020 року.

У порядку контролю було заслухано інформацію директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого та тимчасово виконуючого об’язки Директора юридичного департаменту облдержадміністрації Андрія Олефіра про виконання Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки, спрямованої на підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення області, набуття громадянами необхідного рівня правових знань. Так, в містах і районах області було проведено семінари щодо посилення правової спроможності територіальних громад, організовано науково-практичну конференцію «Адаптація правової системи України до прав ЄС: теоретичні та практичні аспекти», виготовлено та розповсюджено соціальну рекламу, забезпечено випуск газети «Правовий вісник» тощо.

 

Потому Андрій Олефір представив проєкт Програми правової освіти населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки, який депутати підтримали.

У ході засідання також було розглянуто звернення до комісії, погоджено кандидатури для нагородження почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської обласної ради «За вірність народу України».

Система Orphus