Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Профільна депутатська комісія Полтавської облради погодила питання будівництва двох мостів через Дніпро

Профільна депутатська комісія Полтавської облради погодила питання будівництва двох мостів через Дніпро.

Сьогодні, 5 жовтня, відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Зокрема депутати розглянули питання щодо будівництва на Полтавщині двох мостів через річку Дніпро.

Начальниця управління містобудування й архітектури Департаменту будівництва, містобудування й архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Ірина Особік зазначила, що будівництво мостів планується, як складових частин автодоріг “Полтава – Александрія” та “Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь”.

Один міст планують звести у межах Кременчука, він значно розвантажить автопотік через Крюківський міст, та дозволить направить багатоваговий транспорт в обхід міста. Інший міст збудують у районі Горішніх Плавнів.

“Важливим було питання “Про внесення змін до території Полтавської області”. Саме в плані побудови двох мостових переходів. Я вважаю, що це дуже важливий крок у розвитку інфраструктури Полтавської області і я дуже задоволений, що саме наша комісія у цій каденції і дала такий поштовх до подальшої розбудови Полтавщини”, – наголосив голова профільної комісії облради Ігор Сірик.

Також члени комісії ухвалили питання “Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства “Аеропорт-Полтава” на 2017-2020 роки. Воно передбачає розробку проєктної документації на ремонт злітної смуги та рульової доріжки, встановлення освітлення та навігаційних систем. Та розглянули і погодили питання “Про регіональну програму Інформатизації “Цифрова Полтавщина” на 2021-2023 роки, Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми “Питна вода Полтавщини” на 2011-2020 роки, у 2020році”.

 

 

Система Orphus