Ви тут:
Оголошення Полтавщина прес-конференція Суспільство 

Пресконференція “Напередодні виборів: ОПОРА розповість про хід передвиборчої кампанії на Полтавщині та зафіксовані порушення”

У четвер, 22 жовтня, об 11:00 у конференцзалі готелю «Алея Гранд» (м. Полтава, вул. Соборності, 57) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА стосовно спостереження за виборчим процесом на Полтавщині.

Під час пресконференції представники ОПОРИ розкажуть про перебіг виборчої кампанії на Полтавщині, активність потенційних кандидатів та політичних сил, а також наведуть приклади зафіксованих порушень та відкритих за заявами спостерігачів кримінальних проваджень.

Участь у заході візьмуть представники Національної поліції Полтавської області. Запрошуємо представників засобів масової інформації.

За коментарями звертайтеся до координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Полтавській області Костянтин Донченко, тел.: +380669973820, e-mail: donchenko.poltava@gmail.com.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Система Orphus