Ви тут:
Суспільство Україна 

Представники Об’єднаних сил передали допомогу постраждалим внаслідок пожеж жителям Луганщини

За дорученням Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка, 4 вантажні машини із допомогою від Збройних Сил України прибули до селища Муратове Новоайдарського району.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Представники Об’єднаних сил на чолі із заступником командувача ОС з морально-психологічного забезпечення полковником Євгеном Коваленком, а також керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та ГО “Пліч-о-пліч” передали будівельні матеріали для відновлення пошкоджених будинків та ліжка-трансформери із матрацами для евакуйованих осіб. Допомога є адресною, тож мешканці трьох десятків помешкань у Муратовому вже отримали будматеріали для відновлення осель.

Голова Луганської обласної державної адміністрації вислухав проблемні питання місцевих мешканців. Завтра, за його дорученням, місцевим жителям роздаватимуть теплі речі і білизну.

“Окрім того, представники Командування ОС передали шкільні ранці та канцелярське приладдя школярам Муратівської загальноосвітньої школи. А полковник Євген Коваленко перевірив перед обідньою перервою намети, у яких харчуються учні”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ООС

Система Orphus