Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Попередні результати місцевих виборів в Миргороді: дані міської ТВК

Миргородська міська ТВК завершила опрацювання усіх протоколів із мокрими печатками. Попередні результати голосування озвучив голова комісії Євген Ревуцький.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За попередніми результатами, серед кандидатів на посаду міського голови на третьому місці – Леся Золотарьова, яка набрала 820 голосів виборців. Юрія Коваленка  підтримали 1188 виборців. Впевнену перемогу у результаті голосування здобув Сергій Соломаха, його підтримали 4677 виборців, що складає 40,88 % від загальної кількості голосів.

Читайте також: Конституційний суд заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів – НАЗК

Також відомо, які політичні партії матимуть представників у складі міської ради. Із дванадцяти політичних сил, які балотувалися, у раду підуть лише 9: “Довіра” , “За майбутнє”, “Опозиційна платформа – за життя”, “Рідне місто”, “Слуга народу”, “Сила і честь”, “Батьківщина”, “Європейська Солідарність” та “Свобода”.  Аутсайдерами стали Радикальна партія Олега Ляшка, Політична партія Пропозиція, Партія простих людей Сергія Капліна. Вони не набрали необхідної підтримки.

Остаточні результати Миргородська міська ТВК має встановити та оприлюднити до 3 листопада.

Нагадаємо, раніше “Новини Полтавщини” повідомляли, хто очолить громади Полтавщини.

Система Orphus