Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у побуті

Фахівці обласної Служби порятунку «101» проводять профілактичні бесіди, під час яких роз’яснюють громадянам основні правила пожежної безпеки. Так, 27 жовтня рятувальники провели серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу у Полтаві.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

Співробітники ДСНС розповіли про причини та наслідки пожеж в житловому секторі, які виникали в місті. Також, рятувальники роз’яснювали основні правила пожежної безпеки у побуті, надавали рекомендації як покращити в оселі стан пожежної безпеки та нагадували як діяти у разі виникнення пожежі в будинку чи квартирі.

Читайте також: У Решетилівському районі горіла безгосподарча будівля: пожежу гасили майже 9 годин

Для того, щоб люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпечної поведінки рятувальники вручали тематичні листівки.

“Шановні громадяни! Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

– не паліть у ліжку;

– слідкуйте за станом та справністю електромережі;

– у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

– не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

– подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки не рідко можуть стати причиною займання;

– при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!”

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти життя та майно від вогню.

Фото: ДСНС

Система Orphus