Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина у трійці областей, де відкриють Офіс євроінтеграції

Уряд поширив експериментальний проєкт зі створення та забезпечення  функціонування установ «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» на Дніпропетровську, Полтавську та Хмельницьку області, а також  продовжив термін його реалізації в Херсонській області до 31 грудня 2021 року.

Відповідне розпорядження, розроблене Мінрегіоном, було прийнято 21 жовтня на засіданні Уряду, повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

«Створення таких Агенцій регіонального розвитку забезпечить громадянам і бізнесу можливість повноцінно користуватися перевагами свободи руху людей, товарів, послуг та капіталу між Україною та ЄС, отже сприятиме зростанню економіки та розвитку інфраструктури регіонів завдяки залученню інвестицій та фінансової допомоги ЄС, налагодженню міжнародних бізнес-контактів, розвитку культурних та освітніх проєктів», — зазначив Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

Діяльність АРР «Офіс євроінтеграції» у Дніпропетровській, Полтавській, Хмельницькій та Херсонській областях буде спрямована на сприяння розвитку культурних та освітніх проєктів, бізнес-контактів, а також економіки та інфраструктури із залученням інвестицій та фінансової допомоги ЄС.

“Фокус на регіоналізації євроінтеграції дозволить спрямувати додаткові ресурси в області та громади для того, щоб їх мешканці безпосередньо відчували користь євроінтеграційного курсу України”, – йдеться у повідомленні.

Проєктом розпорядження передбачено розроблення у місячний строк плану заходів щодо створення та запуску АРР, який визначить ключові завдання, терміни їх реалізації та відповідальних виконавців на регіональному рівні.

Раніше, 20 листопада 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження щодо реалізації у Херсонській області експериментального проєкту зі створення Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції».

Фото: ілюстративне

Система Orphus