Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина подала 4 проєкти на конкурс проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Полтавщина подала 4 проєкти розвитку туризму на конкурс проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти Європейського Союзу.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

“Наступного року маємо шанс реалізувати кілька проєктів розвитку туризму. Полтавська ОДА подала чотири ініціативи на конкурс регіонального розвитку за кошти Європейського Союзу”, – написала Катерина Рижеченко.

  1. Створення мобільного додатку до віртуального інформаційно-туристичного центру. Це – 15 сенсорних інформаційних кіосків, які встановлять у найвідоміших туристичних місцях області. Мобільний додаток розроблять для зручності мандрівників. Він дублюватиме інформацію кіосків.
  2. Поява єдиного комплексного туристичного бренду європейського значення – музейного комплексу Більського городища.
  3. Перетворення пам’ятки архітектури національного значення «Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського» в сучасний музейний простір.
  4. Розбудова туристичного об’єкта – обласної філармонії як історично-культурної спадщини та національного надбання для розвитку туризму в Полтавські області.

“Департаментом культури і туризму ОДА пророблена величезна робота. Тож сподіваємося, що наші проєкти будуть відібрані та реалізовані”, – додала заступник голови облдержадміністрації.

Система Orphus