Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники нагадують містянам правила пожежної безпеки

З метою запобігання виникнення пожеж в приватному житловому секторі та на відкритій території рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди. Так, днями співробітники Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями Полтави.

Як розповіли в ГУ ДСНС в Полтавської області, під час спілкування з громадянами фахівці нагадували основні правила пожежної безпеки, роз’яснювали як діяти у разі виникнення загорання чи сильного задимлення, також розповідали яким чином гасити пожежу на початковій стадії, а також, як діяти у разі виникнення різних надзвичайних подій та ситуацій.

Вогнеборці наголошували на недопущенні випалювання сухої рослинності, стерні, сміття. Рятувальники розповідали про кількість та збитки від пожеж на відкритій території, нагадували дії у разі виявлення стрімкого поширення полум’я. Для того, щоб люди не забували та дотримувалися елементарних правил безпеки рятувальники вручали тематичні листівки.

“Шановні громадяни, якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером 101. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки вбереже від трагічних наслідків”, – звертаються рятувальники.

Система Orphus