Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці розповіли, коли потрібно сплатити податок на майно

Головне управління ДПС у Полтавській області  інформує, що податкові повідомлення-рішення, у яких зазначена сума нарахованого податку та відповідні платіжні реквізити, на які слід сплатити податок, надсилаються (вручаються)  платнику податку контролюючим органом за  місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 01.07.2020, а сплатити суму зазначеного в них податку потрібно протягом 60 днів після отримання.

У випадку, якщо громадянин має у власності нерухоме майно (житлову або не житлову нерухомість, земельну ділянку)  та не отримав податкове повідомлення-рішення зі плати податку на майно, громадяни можуть звернутися до контролюючого органу та провести звірку даних щодо: об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, земельних ділянок, що перебувають у власності платника податку (розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку).

Зверніть увагу, якщо поштова служба не може вручити податкове повідомлення через те, що платника немає за місцем реєстрації або він відмовився прийняти повідомлення, податкове повідомлення вважається врученим з дати його вкладення  поштовою службою до абонентської скриньки громадянина.

Варто зауважити, що згідно з вимогами Податкового кодексу, податкове зобов’язання може бути нараховане за звітні роки в межах 1095 днів, тобто трьох років. Податок потрібно заплатити протягом двох місяців з моменту отримання податкового повідомлення-рішення. Якщо ж громадянин не сплатить податок до 30 днів – штраф становитиме 10 %, від 30 днів – 20 %.

Система Orphus