Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська облрада та Миргородська міськрада стали переможцями конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році”

16 жовтня у Мінрегіоні оголосили переможців конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році”.

Цей конкурс Міністерство розвитку громад та територій України проводить спільно з Програмою Ради Європи “Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні” всьоме.

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Конкурсна комісія обрала 39 проєктів-переможців, повідомляють у Полтавській облраді.

У їх числі – Полтавська обласна рада, відзначена дипломом ІІІ ступеня за темою: “Влада та громада: інформування, діалог, участь”, за практику “Шкільний громадський бюджет Полтавської області” та Миргородська міська рада Полтавської області, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня за темою: “Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)”.

“Практики місцевого самоврядування Полтавщини Мінрегіон визнав у 2020 році в числі кращих – перемогу здобули Полтавська обласна та Миргородська міська ради. Приємно, що ми вкотре отримали визнання своєї роботи на державному рівні. Полтавщина задає ритм!”, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода наголосив на результативності проведеного конкурсу.

“Попри всі виклики сьогодення, конкурс відбувся, а його результати – найкращий доказ того, що місцеве самоврядування в Україні піднялося на вищий щабель свого розвитку”, – сказав В’ячеслав Негода.

Система Orphus