Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтава ― восьме місто в додатку Bolt

Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt продовжує активно розвиватися в Україні. Починаючи з 29 жовтня 2020 року, сервіс Bolt запускається в Полтаві.

Команда Bolt також приготувала знижки до 50% для нових користувачів. Таким чином, поїздка коштуватиме від 18 грн. А ті, хто порекомендує сервіс своїм друзям, зможуть взяти участь в акції «Приведи друга ― отримай знижку на поїздку».

Водночас знижка для користувачів ніяк не вплине на заробіток водіїв. Компанія Bolt повністю компенсує водіям різницю в ціні.

У Полтаві будуть активними три категорії сервісу: Bolt, Comfort і Isolated. Категорія Isolated була запущена під час епідемії коронавірусу. Її авто обладнані прозорими перегородками між водієм і пасажирами для додаткового захисту від вірусів.

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― провідна європейська платформа для замовлення поїздок, головна мета якої зробити пересування містом більш доступним, зручним і надійним. Послугами Bolt користується понад 30 млн осіб у 35 країнах Європи й Африки. Компанія надає цілу низку послуг, таких як виклик автомобілів, доставка їжі, кур’єрська доставка, прокат електросамокатів і електровелосипедів. Усі поїздки Bolt в Європі є вуглецево нейтральними: компанія прагне зменшити екологічний слід згідно зі стратегією «Green Plan».

В Україні послуги компанії Bolt доступні в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, а також у Вінниці та Львові (www.bolt.eu).

Система Orphus