Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція Полтавщини взяла участь у командно-штабних навчаннях МВС

На базі ситуаційного центру Національної поліції України 14-го жовтня проведені командно-штабні навчання з організації взаємодії по координації дій органів системи МВС під час спільного виконання завдань в період виборчого процесу.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

У навчаннях взяли участь керівництво поліції Полтавщини, а також представники ДСНС, Нацгвардії, прикордонної та міграційної служби. Учасники заходу відпрацювали алгоритми взаємодії правоохоронних структур під час виявлення правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом. Також відпрацьована практична складова із залученням вибухотехніків, кінологів, спецпризначенців, слідчо-оперативних груп, пожежних та рятувальних розрахунків тощо.

«Такі навчання є вкрай важливими й потрібними як для поліції, так і для наших колег із ДСНС, Нацгвардії, прикордонної та міграційної служби. Наше спільне завдання – зробити все можливе, аби виборчий процес на Полтавщині пройшов цивілізовано, чесно, прозоро та законно. Щоб кожен громадянин почувався захищеним та міг вільно й безпечно реалізувати свої виборчі права. Аналогічні командно-штабні навчання ми також проведемо з особовим складом відділів та відділень поліції області, щоб наші поліцейські набули практичного досвіду та могли швидко реагувати на зміну оперативної обстановки в населених пунктах», – зазначив начальник обласного управління поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus