Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Поліцейські Полтавщини склали підсумкові заліки зі службової підготовки

В Головному управлінні поліції Полтавщини 6-го жовтня керівники відділів та відділень поліції області склали підсумкові заліки зі службової підготовки.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавльній області.

Іспит приймали працівники відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення під контролем керівництва обласного Главку.

У теоретичній частині іспиту очільники територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Полтавській області склали тестові завдання з вогневої, домедичної, функціональної, тактико-спеціальної підготовки та безпеки життєдіяльності.

У практичній частині – здали нормативи зі збирання й розбирання вогнепальної зброї на визначений час, виконали норматив зі стрільби та продемонстрували рівень фізичної підготовки та навички з рукопашного бою.

“Кожен керівник поліцейського підрозділу повинен досконало знати законодавчу базу, відмінно володіти зброєю, підтримувати належний рівень фізичної підготовки та бути взірцем для особового складу. А це досягається постійними тренуваннями, систематичним удосконаленням вмінь і навичок та щоденною роботою над собою”, – наголосив начальник обласного управління поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus