Ви тут:
Суспільство Україна 

Підрозділи готові протидіяти ворожим безпілотникам, – Сергій Наєв

У підрозділах, які утримують позиції на півдні України, наразі активно триває тренування в знищенні ворожих безпілотників. Зокрема, узагальнюється та поширюється досвід щодо виявлення і знищення малорозмірних цілей з малою швидкістю руху та низькою висотою польоту.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

“Безпілотні літальні апарати в навчальних цілях підіймаються в небо декілька разів на тиждень, і вдень, і вночі. Така інтенсивність обумовлена необхідністю вдосконалення навичок з прикриття критичних об’єктів військової та цивільної інфраструктури від дій малих безпілотних літальних апаратів та постійного підтримання вишколу воїнів-зенітників”, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, українські військові наразі наочно демонструють хибність думки деяких експертів про безуспішність боротьби з безпілотниками.

“Якщо в підрозділі методично грамотно організовано певну роботу й добре підготовлений особовий склад, знищити навіть таку малорозмірну ціль абсолютно реально. Запорукою цього, є чіткий розподіл між наявними силами та засобами, що призначені для боротьби з БПЛА. За цих умов — час від візуального виявлення ворожого безпілотника, визначення параметрів його руху до вогневого ураження цілі наявними засобами є мінімальним”, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Це залежить і від умов, коли застосування ракет протиповітряної оборони, за певних обставин, є недоцільним або неможливим.

“Українські військовослужбовці впевнено демонструють, що здатні не допустити терористичні атаки на важливі об’єкти та знаходяться у повній бойовій готовності збивати ворожі БПЛА”, — підкреслив Сергій Наєв.

Фото: УНН

 

Система Orphus