Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Підприємство Полтавщини здобуло перемогу у рейтингу “Сумлінні платники податків – 2019”

З метою посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, відзначення кращих здобутків платників податків у 2011 році Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» було започатковано Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» який проводиться щорічно.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Участь у рейтингу брали підприємства, що відповідали таким умовам, як: відсутність податкового боргу станом на 1 січня поточного року; відсутність заборгованості з виплати заробітної плати станом на 1 січня поточного року; наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи; відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року. Крім того учасники рейтингу повинні були відповідати сімом критеріям відбору, зокрема – повноті та своєчасність сплати податків та зборів; податковій дисципліні; середній заробітній платі та кількості робочих місць на підприємстві; благодійності; соціальному пакету роботодавця; мати членства в Асоціації платників податків України.

За результатами першого, обласного, етапу Рейтингу «Сумлінні платники податків 2019» від Полтавщини у номінації «Аграрний сектор» перемогу здобули: мале підприємство СГ ТОВ «Світоч» та середнє підприємство ТОВ «Агрофірма Мічуріна»; у номінації «Промисловість» – ТОВ «Системи модернізації складів».

У фінальному етапі змагань мале підприємство Полтавщини СГ ТОВ «Світоч» з Карлівщини, що має профіль у вирощуванні зернових, отримало визнання на Всеукраїнському рівні в номінації та категорії «Сумлінні платники податків – 2019» «Аграрний сектор».

Начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров приєднався до привітань переможців, побажавши усім миру, злагоди, плідної роботи та нових професійних звершень! Крім того очільник ГУ ДПС в області відзначив, що нагороди вже чекають на своїх переможців, проте їх вручення відбудеться після зняття карантинних обмежень.

Система Orphus