Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під час місцевих виборів правоохоронці Полтавщини працюватимуть максимально ефективно, — заступник Главку поліції області

Під час місцевих виборів поліція працюватиме максимально ефективно, відповідно до вимог законодавства. На цьому наголосив заступник начальника Главку поліції області Максим Ахрамєєв під час онлайн-конференції з командою міжнародних довгострокових спостерігачів за виборами від Європейської мережі організацій (ENEMO).

Про це інформує пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Спікер від поліції розповів про перебіг передвиборчої кампанії у регіоні, про реалізовані тренінги й тактичні навчання для правоохоронних органів із забезпечення законного виборчого процесу.

“Практичні навчання для працівників поліції та інших правоохоронних органів відбулися у Полтаві, Кременчуці та Лубнах. Учасники відпрацювали методи кризової комунікації і тактичних дій у ситуаціях, що можуть порушити нормальний виборчий процес. Окрім того, усі працівники поліції пройшли відповідне онлайн-навчання та отримали сертифікати”, – повідомив Максим Ахрамєєв.

Представник поліції зазначив, що станом на 19 жовтня поліція зареєструвала понад 190 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. За результатами розгляду звернень та повідомлень відкрито 17 кримінальних проваджень, а також складено 46 адміністративних матеріалів.

“Заступник начальника Главку поліції наголосив, що поліція докладе максимум зусиль, аби ці вибори пройшли прозоро, демократично та законно. З метою мінімізації порушень виборчого законодавства проаналізовані випадки, зареєстровані під час виборів 2019 року, а також напрацьовано алгоритм ефективного реагування на повідомлення про ймовірні порушення у цій сфері”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus