Ви тут:
Спорт Суспільство 

Перемогою відродженого “Соколу” стартував 29 чемпіонат України з хокею

Першу шайбу киян після повернення закинув Богдан Середницький.

Як розповіли у Федерації хокею України, на новій арені в Маріуполі відбувся стартовий поєдинок ХХІХ Чемпіонату України сезону 2020-2021. В рамках першого поєдинку зійшлися дебютант змагань «Маріуполь» та відроджений МХК «Сокіл».

З перших секунд матчу команди вступили в активну боротьбу, проводячи багато атак на ворота супротивників – такі дії зумовлені тим, що обидва клуби скучили за офіційними матчами і якомога швидше хотіли відзначитися у воротах супротивника.

Першими свій шанс змогли реалізувати кияни – Богдан Середницький прошив Тимура Мамедова і записав до свого активу першу шайбу сезону 2020/21. Після закинутої шайби МХК «Сокіл» ще більше активізувався і закинув знову – на цей раз відзначився Сергій Пойманов. Таким чином, на перерву команди пішли за переваги клубу з Києва 2:0.

Читайте також: Латвія не хоче разом з Білоруссю проводити спільний чемпіонат світу

Другий період пройшов в достатній кількості атак і небезпечних випадів від обох клубів – хокеїсти мали досить багато шансів збільшувати цифри на табло, але гарно виглядали голкіпери. «Маріуполь» біг вперед, щоб відіграти пропущені шайби, а «Сокіл» утримував рахунок і не дозволяв противнику атакувати свої ворота. Саме тому другий період матчу пройшов без закинутих голів, а на перерву команди знову пішли з перевагою киян.

Відіграватися господарі матчу почали тільки в третій двадцятихвилинці, коли Данило Костарєв реалізував свій відмінний сольний прохід і став автором першої шайби в історії «Маріуполя».

Однак, закинути ще раз і зрівняти цифри на табло у «Маріуполя» так і не вийшло. У другій половині третього періоду варто відзначити гру юного голкіпера «Сокола» Микити Пеленського, який не дозволив своїм опонентам відзначитися в його воротах і перевести гру в овертайм.

Таким чином, перший поєдинок сезону 2020/21 завершився перемогою відродженого київського «Сокола» із рахунком 2:1.

Система Orphus Поделиться на fb