Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ОТГ Полтавщини навчали як правильно та швидко допомогти постраждалим від торгівлі людьми

У рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області, в умовах децентралізації»  для мешканців та посадових осіб з Новоселівської, Коломацької, Нехворощанської та Решетилівської ОТГ фахівці БО «Світло Надії» провели тренінги.

Жителям громад розповіли як правильно та швидко допомогти постраждалій особі від торгівлі людьми, до кого звертатися в першу чергу, щоб спрямувати всі сили на відновлення прав постраждалого та запобігання їх подальшому порушенню.

“У процесі надання допомоги всі дотичні місцеві виконавчі органи мають докладати максимум зусиль, щоб вжити найбільш відповідних заходів захисту, допомоги та підтримки згідно з потребами та обставинами постраждалих”, – наголосив Юрій Ісаєв, фахівець по роботі з органами місцевого самоврядування та ОТГ БО “Світло Надії”.

Також з учасниками обговорили Національний механізм взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми, програму протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції (МОМ) та намітили алгоритм співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми.

Система Orphus