Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Організатори Євробачення розповіли, як відбуватиметься міжнародний пісенний конкурс у 2021 році в умовах пандемії

У 2021 році участь у міжнародному пісенному конкурсі візьме 41 країна. Однак на пандемію COVID-19 організатори готують різні сценарії проведення конкурсу.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Eurovision Ukraine – Євробачення Україна.

“Спільно з нашими ведучими мовниками ми продовжуємо розробляти 4 різні сценарії та підтримувати діалог з усіма учасниками”, – запевнив виконавчий керівник конкурсу Мартін Остердал.

Виконавчий продюсер конкурсу “Євробачення-2021″Сієце Баккер розповів, що організатори уже роздумують над сценарієм трьох живих шоу для аудиторії у 180 мільйонів людей.
“Навіть у ці складні часи ми працюємо над розгорнутим протоколом, який гарантує здоров’я працівників, учасників, преси та відвідувачів”, – підкреслив Баккер
65-й пісенний конкурс Євробачення пройде 18, 20 та 22 травня 2021 року у Роттердамі. Він мав відбутись у 2020 році, однак через пандемію коронавірусу його не провели. Відтак, Роттердам прийматиме учасників у 2021 році.
У 2020 році визначили, що Україну на конкурсі представлятиме гурт “Go-A”. Оскільки сам конкурс скасували, гурт буде виступати у 2021 році.

Система Orphus