Ви тут:
передвиборча агітація Полтавщина Суспільство 

Олег Кулініч та Олександр Біленький у Полтаві розповіли, з якими планами партія “Довіра” йде на місцеві вибори

Народний депутат України Олег Кулініч та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький на зустрічі з журналістами за кілька днів до виборів у Полтаві розповіли про кандидатів у депутати від “Довіри”, виборчі перегони та подальшу роботу з громадами.

Олег Кулініч акцентує увагу, що по всій Полтавській області повинна запрацювати модель співпраці, де ініціатива йде від громад до фракції у Верховній Раді.

“Я задоволений ходом кампанії. Тими людьми, яких нам вдалось в області згуртувати: кандидатів на голів ОТГ, до обласної ради, кандидати в депутати, які йдуть від політичної партії “Довіра”. Це професіонали, люди конкретних справ. Це депутати рад різних рівнів не одного скликання. У нас в команді більше 20 діючих депутатів обласної ради. Тому виборча кампанія будувалась на презентації цих людей. Наші основні меседжі – розвиток інфраструктурних проектів, аграрного сектору, промисловості, туризму. Кожен район це якась історична пам’ятка, дуже багато визначних об’єктів. Потрібно розвивати інфраструктуру, будувати дороги, логістику, щоб були місця для відпочинку. Потрібна модель співпраці, яка працює знизу, від громади, до потужної фракції в обласній раді і далі – зв’язок з депутатською групою “Довіра” у Верховній Раді. Така модель повинна працювати і по всій області”, – говорить Олег Кулініч.

Олександр Біленький називає команду “Довіра” “стабілізуючим ядром” у місцевих радах. Основна “увага” політсили протягом виборчої кампанії була спрямована на сільську місцевість і міста обласного підпорядкування. Окрему увагу треба приділити містам Полтава і Кременчук.

“До складу команди “Довіра” входять професіонали, які вже підтвердили свій рівень у місцевому самоврядуванні і мають результати як господарники. Для нас важливі й міста обласного значення як Полтава і Кременчук. Бо саме на ці міста обласна рада зосереджувала значні фінансові видатки. Обласний бюджет це теж стабілізуючий фінансовий ресурс, на який можуть розраховувати громади. Найголовніше бути активним і показувати принципи рівноправного голосування. Якщо громада співфінансує той чи інший проект, обласний бюджет готовий підставити своє плече”, – розповідає Олександр Біленький.

Серед пріоритетних напрямків роботи партії є будівництво доріг, розвитку туризму, аграрного сектору, продовження децентралізації у різних сферах, подальша зміна закону про ренту та створення вільної економічної зони у Кременчуці.

“Ми хочемо претендувати на більший відсоток рентних платежів до Полтавської області. Хочемо децентралізацію податкової системи, щоб 100% податків йшли не до держбюджету, а потім у вигляді субвенції розподілялись до нас. У випадку Кременчука модель вільної економічної зони буде найбільш справедливою і ефективною. Це дійсно податкова схема, коли підприємства можуть реінвестувати у своє виробництво. Це головний принцип формування податкових реверансів на тих виробників, які є бюджетоутворюючими не тільки в місцевому регіоні, але й в державі. При ефективності, модель можемо запроваджувати і в Полтаві. Це повинен бути закон. Але ініціатива повинна бути від нас”, – конкретизує Олександр Біленький.

Також пріоритетною для партії є медицина. За словами Олега Кулініча, ситуація з коронавірусом показала, в якому стані перебуває медична сфера. Щодо об’єктів – розвиток Кременчуцького онкодиспансеру, Полтавський онкодиспансер, обласний протитуберкульозний диспансер та будівництво нової інфекційної лікарні.

“Є проект щодо створення нової інфекційної лікарні в іншому місці. Тому що Полтавській обласній інфекційній лікарні більше 100 років. На одному поверсі, де лікуються 60 людей, там один туалет. Тому потрібно лобіювати будівництво нової лікарні з нормальними умовами та обладнанням”, – говорить Олег Кулініч.

Щодо Полтави, то серед пріоритетів “Довіри” є завершення будівництва спорткомплексу в Авіамістечку та створення льодового майданчика.

Лідер партії впевнений у перемозі партії “Довіра” у Полтавській обласній раді.

“Я впевнений, що ми виграємо вибори до Полтавської обласної ради. Поки що говорити зарано, але після консультацій запропонуємо Олександру Біленькому вдруге очолити обласну раду”

Все це дає можливість будувати стратегію подальшої роботи в органах місцевого самоврядування Полтавщини.

Моя мета, аби кожна громада мала ефективний, функціональний звязок як з Полтавською обласною радою, так і з законодавчим органом країниВерховною Радою, де я очолюю депутатську групу «Довіра». Така ефективна співпраця рад різних рівнів дасть змогу виносити найбільш гострі проблеми місцевого самоврядування на найвищий рівень. Така модель ефективно функціонує на моєму окрузі, і я хотів би поширити її на всю Полтавщину”, – заявив лідер “Довіри” Олег Кулініч.

Система Orphus Поделиться на fb