Ви тут:
Відео Суспільство 

Один із перших фільмів братів Люм’єр зробили кольоровим

У мережі опублікували дивовижне відео, яке наче переносить 1800-і роки у сьогодення. Автори проєкту зробили чорно-білий ролик братів Люм’єр кольоровим. Відтак один із перших фільмів “Битва сніжками у Франції” став сучасним, чим приголомшив глядачів.

Автором відео став Хоакім Кампа, який поширив ролик на сторінці у твіттері. Чоловік використав оригінальне відео Августа і Луї Люм’єрів, яке зняли у 1896 році, додав до нього кольорів і пришвидшив рухи головних героїв, пише 24 канал.

Зробив він це завдяки сайту DeOldify, де можна з легкістю редагувати чи відновлювати старі зображення та відео. Тому й відео було аж надто реалістичним, що вразило користувачів мережі.

Брати Люм’єр першими почали знімати фільми. Наприкінці 1800-их років це було справжнім проривом, а мільйони людей прагнули побачити чорно-білі зображення, зняті на плівку. 

Перші кінематографісти обирали нескладні сюжети для кількахвилинних роликів. Так, Август і Луї фільмували те, як їде потяг, як діти грають з домашніми улюбленцями, чи спортивні розваги французів. 

Серед стрічок братів Люм’єр – “Битва сніжками у Франції”. Фільм зняли у 1896 році, зобразивши групу чоловіків, які влаштували снігову розвагу посеред вулиці Ліона. 

Система Orphus