Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Очільники Полтавщини привітали жителів області з Днем захисника України

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали жителів області з Днем захисника україни та Днем Українського козацтва, що відзначають в Україні 14 жовтня.

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та одним із найбільших християнських свят – святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З давніх часів український народ із великою повагою ставиться до своїх захисників, які впродовж століть боронять рідну землю від загарбників, відстоюють право свого народу жити в мирі.

Славні бойові традиції багатьох поколінь українців сьогодні примножують сучасні захисники України. Шостий рік поспіль вони захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України на Сході, дають рішучу відсіч країні-агресору – Російській Федерації, є уособленням патріотизму та відваги.

Світла пам’ять загиблим героям, гідним синам і дочкам України, учасникам АТО та ООС, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Запорізькі козаки вміли перемагати, і ми, їх нащадки, неодмінно переможемо агресора! Над Україною буде мирне небо!

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил, учасники бойових дій, військовослужбовці! Спасибі вам за мужність, вірність військовому обов’язку!

Слова вдячності також адресую волонтерам, які самовіддано підтримують наших бійців на фронті та в тилу.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди!

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький 

Шановні полтавці!

Вітаю вас із величним святом – Днем захисника України!

Це свято органічно поєднується з відзначенням свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та річниці створення Української повстанської армії і символізує незламний дух, вікові традиції та глибоку духовність українського народу.

У цей день слова вдячності та поваги у першу чергу тим, хто присвятив себе справі захисту Батьківщини, виконує священний обов’язок у лавах Збройних сил України та інших формувань.

Щира подяка усім громадянам, які своєю сумлінною професійною чи волонтерською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави.

Низький уклін ветеранам, учасникам бойових дій, які своїми ратними звершеннями у минулі віки здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Захисникам, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної Української держави, – вічна пам’ять!

Переконаний – патріотизм, згуртованість та високі моральні якості українців і надалі слугуватимуть потужною основою непереможності наших Збройних сил, незалежності та суверенітету держави, запорукою успіху у всіх добрих починаннях.

Бажаю вам, дорогі полтавці, здоров’я та добробуту, миру і злагоди, віри у щасливе майбутнє України, згуртованості у справі захисту рідної землі!

Слава захисникам України! Слава Україні!

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов

Система Orphus Поделиться на fb