Ви тут:
Суспільство Україна 

Обговорили можливості встановлення українських двигунів на турецькі системи озброєння і військової техніки, – Андрій Таран

Делегація Міністерства оборони України на чолі із Міністром оборони України Андрієм Тараном відвідала низку підприємств оборонної промисловості Турецької Республіки. Зокрема, виробничу базу компанії-виробника безпілотних авіаційних систем Baykar Savunma.

Про це повідомляє АрміяInform.

“Не зволікаючи, починаємо практичну реалізацію домовленостей, досягнутих під час візиту Президента України до Туреччини. Активно обговорюємо перспективні двосторонні проекти між Україною та Турецькою Республікою в сфері оборонної промисловості. Серед першочергових — можливості встановлення двигунів українського виробництва на турецькі системи озброєння і військової техніки”, — повідомив Міністр оборони України Андрій Таран.

Нагадаємо, у рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до Туреччини, Міністр оборони України Андрій Таран та голова Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїл Демір підписали Меморандум про наміри між Міністерством оборони України та Державним агентством з питань оборонної промисловості Турецької Республіки про проекти в галузі оборонно-промислових проектів. У документі окреслюються наміри сторін започаткувати й імплементувати спільні проекти з будівництва бойових кораблів, БПЛА та всіх видів турбінних двигунів.

“Також Міністр оборони України Андрій Таран та Міністр національної оборони Турецької Республіки Хулусі Акар підписали Рамкову військову угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки. Вона створює правові засади для розширення та поглиблення чинного українсько-турецького співробітництва у сфері оборони, а також визначає порядок такої співпраці”, – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus