Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Науковці Полтавського літературно-меморіального музею Короленка взяли участь у всеукраїнських “Короленківських читаннях”

22-23 жовтня у Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка відбувається знакова подія культурного життя України: ХХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Короленківські читання» 2020 «Бібліотеки, архіви, музеї: історичний досвід та актуальні тенденції розвитку».

Як розповіли в управлінні культури Полтавської міськради, доповіді подаються наживо і у відеозапису. Теми різноманітні, цікаво саме те, що детально розглядається історичний міжнародний досвід діяльності книжкових видавництв, бібліотек, музеїв, наприклад, робота науково-технічних видавництв Франції початку ХІХ ст., освітні компетенції президентських бібліотек США тощо.

Участь музейників-короленківців у читаннях Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка традиційна, щорічна.

І цього року науковці Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка долучилися до роботи конференції із темами: «Фондові ресурси в історичному контексті» (провідний науковий співробітник Л.В.Ольховська) та «Мистецтво в житті В.Г.Короленка » ( науковий співробітник О.В.Головко).

Відеозапис доповідей наживо буде представлено на ютуб-каналі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка за посиланням.

фото ілюстративне

Система Orphus