Ви тут:
Відео Суспільство 

Нагірний Карабах: Азербайджан повідомив про захоплення низки вірменських поселень

Азербайджан повідомляє про просування в Нагірному Карабасі та про взяття під контроль ряду пунктів.

Про це інформує Український Мілітарний Портал з посиланням на Президента Азербайджану.

Повідомляється, що під контроль сил Азербайджану було взято місто Джебраіл.

Додатково повідомляється, що було взято під контроль і ряд інших пунктів.

«Сьогодні села Кархула, Шукурбейлі, Черек, Дашкесан, Горовлу, Махмудлу, Джафарабад, Юхари Маралян, декан Джебраїльський району звільнені від окупації», – повідомив Президент Азербайджану Ільхам Алієв.

Нещодавно Президент Азербайджану Ільга́м Алі́єв повідомив інформацію про взяття населеного пункту Мадахіс.

Сили Вірменії («НКР») спростовують інформацію про втрату населеного пункту Мадахіс.

«Твердження азербайджанської сторони про те, що Мадахіс знаходяться під їх контролем, не відповідають дійсності. Пошкоджений на відео кортеж супротивника відбувається по дорозі в Мадахіс», – йдеться у повідомленні представників «НКР».

Міністерство оборони Вірменії опублікувало відео на якому завдають удари по наступаючим силам Азербайджану та знищують танк.

Президент «Нагірно-Карабаської Республіки» Араїк Арутюнян підтвердив наказ, який дозволяє відкривати вогонь по містах Азербайджану. 4 жовтня перші удари припали на місто Азербайджану Гянджа.

Міністерство оборони Азербайджану опублікувало відео на якому завдають удари по позиціях Вірменії («НКР») та знищують одну РСЗВ «Град».

Міністерство оборони опублікувало відео з ударами по об’єктах, двох САУ «Акація», двох танків, однієї РСЗВ «Град» та по військовій вантажівці.

Також МО Азербайджану публікує відео з захоплених нових позицій.

«На Джебраїльському напрямку велика кількість озброєння, бойової та автомобільної техніки противника була захоплена», – йдеться у повідомленні МО Азербайджану.

Фото: Український мілітарний портал

Система Orphus