Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщину за перше півріччя цього року надійшло 150 млн доларів прямих іноземних інвестицій

Це на 50 мільйонів доларів більше, ніж за відповідний період 2019 року. Про це розповів в інтерв’ю виданню «Урядовий кур’єр» голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Також очільник області додав, що в області залучають не лише іноземні інвестиції, а й внутрішні.

Цього року на будівництво місцевих доріг для Полтавщини з держбюджету надано 1 мільярд 300 мільйонів гривень, більше не надали жодній іншій області. 75% цієї суми вже освоїли, повідомили в Полтавській ОДА.

«Ми додатково залучили 515 мільйонів гривень на ремонт автотраси Лубни-Чорнухи. До завершення сезону капітально відремонтуємо 130-140 кілометрів місцевих доріг», – зазначив Олег Синєгубов.

Щодо ремонту доріг загальнодержавного значення, які перебувають на балансі Укравтодору, то тут Полтава також лідер, за рік держава інвестувала в них більше як 15 мільярдів гривень.

«Ми завершили будівництво першої черги об’їзної дороги навколо Полтави. Її другу чергу добудуємо до кінця 2022 року. На території області триває будівництво експериментального бетонного автошляху H-31 Решетилівка-Дніпро», – наголосив Олег Синєгубов.

Цього року області додатково прямою субвенцією надано 95 мільйонів гривень на ремонт автотраси Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Завдяки цьому полтавці отримали сучасну трасу першої категорії на ділянці, яку роками підтоплював аварійний колектор.

фото ілюстраційне

Система Orphus