Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині заклади профтехосвіти та фахової передвищої освіти перейшли на дистанційне навчання

Через карантинні обмеження “червоної” зони, до якої потрапила Полтава з 19 жовтня, всі заклади загальної середньої освіти зачинені. Працюють лише дитячі садочки.

За інформацією Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, у всіх школах області розпочались двотижневі осінні канікули.

37 закладів професійної (професійно-технічної) освіти перейшли на дистанційне навчання до 15 листопада. З 28 закладів фахової передвищої освіти на дистанційному навчання перебувають 11, на змішаному навчання – 13, продовжують працювати у звичайному режимі – 4.

Читайте також: Дистанційна освіта: як працюють виші на Полтавщині

Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичайному режимі. Втім, зараз повністю на карантин закритий Полтавський ДНЗ № 13 “Сонечко” (до 29 жовтня), та окремі групи в ДНЗ (ясла-садок) №2 “Сонечко” Зіньківської міської ради (до 25 жовтня), ДНЗ “Фіалка” Великобудищанської сільської ради з шкільним підрозділом (до 26 жовтня), дошкільний підрозділ Полтавської початкової школи № 43 (до 20 жовтня), дошкільний підрозділ Полтавської початкової школи № 45 (до 20 жовтня), Полтавський ДНЗ (ясла-садок) № 17 (до 22 жовтня), Полтавський ДНЗ (ясла-садок) No 74 (до 22 жовтня), Полтавський ДНЗ (ясла-садок) № 27 “Зірочка” (до 20 жовтня).

Нагадаємо, голова Комітету Верховної ради з питань освіти і науки Сергій Бабак зазначав, що дитячі садки і початкову школу з листопада закривати не будуть, навіть при найгіршому сценарії поширення коронавірусної інфекції.

Система Orphus Поделиться на fb